ag-precision-undersidebanner-9.jpg

Hvem er vi

Anders Stefansen

Anders Stefansen

Tlf: +45 8844 4242
Mob: +45 5329 5585

Mail: anders@ag-precision.com

Ejer & direktør
Salg og service

Mats Olsson

Mats Olsson

Tel.:+46(0)10-884 85 82

E-post: mats@ag-precision.com

Salg & service Sweden

Kristian Møller

Kristian Møller

Tel: +45 93 63 59 89

Mail: kristian@ag-precision.com

Salg af ARA Ecorobotix, iQuus, SunNav
og Veris Tech samt SMS Software.

Lasse Handgaard

Lasse Handgaard

Tel: +45 8844 4242

Mail: lasse@ag-precision.com

Service specialist Jylland.

Brian Sten Hansen - AG Precision

Brian Sten Hansen

Tel: +45 8844 4242

Mail: brian@ag-precision.com

Service specialist Fyn, Sjælland og Sverige.

fotografen er paa vej

Kristian Ølgod

Tel: +45 8844 4242

Mail: kristian.oe@ag-precision.com

Service specialist: Jylland og Fyn

Nichlas Jensen

Nichlas Jensen

Tel: +45 8844 4242

Mail: nichlas@ag-precision.com

Service specialist Sjælland, øerne og Sverige

Morten Steg

Morten Steg

Tel: +45 7436 5163
Dir: +45 6127 4204

Mail: mos@landbosyd.dk

Service, support og rådgivning vedr. SMS software.

Pia Gyldenløve Kristensen

Pia Gyldenløve Kristensen

Tel: +45 8844 4242
Dir: +45 5455 0421

Mail: pia@ag-precision.com
Mail: faktura@ag-precision.com

Bogholderi og regnskab